زیرا اولویت ما همیشه یک هدف است: سلامت انسان.

زیرا اولویت ما همیشه یک هدف است: سلامت انسان.

از همان ابتدای آغاز به کار ، "سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی" در همه مشاغل ما به طور مؤثر در حال انجام است. ما در هر مرحله از تولید محصولات خود ، از پیشرفته ترین فناوری ها استفاده می کنیم. هدف ما این است که هر روز رضایت از محصولات با کیفیت ، قابل اعتماد ، بی نقص و مناسب سلیقه کسانی که این برند را انتخاب می کنند ، افزایش دهیم.

 از مواد اولیه استفاده شده گرفته تا نقاط فروش محصول ، با حساسیتی که در هر کدام نشان می دهیم ، کیفیت را در اولویت قرار می دهیم.  ما دائماً با آموزش هایی که به کارمندان و شرکای تجاری خود ارائه می دهیم ، فرایند تولید آگاهانه ای را در پیش رو داریم. 

هر یک از محصولات ما در شرایط طبیعی، سالم و بهداشتی و مطابق با تمام استانداردها تولید می شود که دائماً در آزمایشگاه های ما توسط  پرسنل مجرب و موسسات و سازمان های حرفه ای  همکار مورد بازرسی  و سنجش قرار می گیرد. طی فرایند هایی از ورودی مواد اولیه تا  محصول نهایی در آزمایشگاههای ما آنالیزهای فیزیکی ، شیمیایی و میکروبیولوژیکی در دوره های مشخص انجام می شود. آزمایشگاه مرکزی ما توانایی انجام ۱۸۴ نوع ازمایش تجزیه و تحلیل و همچنین دارای گواهی اعتبار سنجی آزمایشگاهی TS EN ISO / IEC 17025 میباشد.